O mnie

Cześć, mam na imię Dorian

I jestem trenerem personalnym mieszkającym na śląsku i pracującym z bardzo szerokim spektrum Klientów: od sportowców zawodowych i sportowców-amatorów, przez ludzi trenujących rekreacyjnie po osoby potrzebujące rehabilitacji i seniorów.

Mój idealny Klient to osoba z celem, pozytywnym nastawieniem, chęcią do ciężkiej pracy i świadomością, że na sukces trzeba zapracować.

.

 

Moja historia

Nie jest typowa dla pracy którą wykonuję. Jeszcze kilka lat temu pracowałem w branży informatycznej, zajmując się tworzeniem stron internetowych i administracją serwerami, a sport był dla mnie jedynie odskocznią. Wszystko zmieniła operacja wzroku, po której długotrwała praca przed komputerem nie była już dla mnie możliwa. Z dnia na dzień zostałem de facto bez zawodu, jednak z przekonaniem, że praca którą będę wykonywał w przyszłości będzie pracą za pieniądze, a nie dla pieniędzy.

Miałem szczęście, że kilka miesięcy przed operacją byłem na pierwszych – odbytych wtedy jeszcze z myślą o poszerzaniu własnej wiedzy a nie prowadzeniu zajęć czy treningów – szkoleniach fitness (TRX, kettlebells). To właśnie one, oraz odrobina szczęścia pozwoliły mi złapać pierwszą pracę w branży, i pomogły zdecydować co chcę robić w przyszłości – pomagać ludziom stawać się sprawniejszymi, szczęśliwszymi wersjami siebie.

Od tego czasu minęło ponad 7 lat, w tym czasie odbyłem kilkanaście szkoleń z różnych dziedzin sportu, poprowadziłem wiele tysięcy godzin zajęć grupowych i treningów personalnych. Założyłem swoje studio treningowe – LIFT oraz stronę z poradami treningowymi Fitnessowy.NET

Skorzystasz z mojego doświadczenia?

Droga do współpracyKONTAKTANKIETAKONSULTACJA


PLANTRENINGSUKCES