Prowadzenie treningowe

Jest popularną formą współpracy między trenerem a podopiecznym. Ze swojej strony oferuję prowadzenie w formie planu treningowego dostarczanego za pomocą aplikacji Bridge Athletic połączonego z treningami kontrolnymi (w wariancie podstawowym) lub treningami wprowadzającymi (w wariancie optymalnym).

Platforma Bridge Athletic

Służy jednocześnie do dostarczenia Ci planu treningowego wraz z instrukcjami wykonywania ćwiczeń, dziennik treningowy oraz platformę komunikacji ze mną. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć, które przybliżą Ci wygląd platformy, a także przykładowe filmy instruktażowe.

Split squat z nogami na podwyższeniu – 2 KB w rack
Wiosłowanie 1-rącz stojąc na jednej nodze

Treningi kontrolne

Zdaję sobie sprawę iż wymóg treningów kontrolnych nie jest częsty w przypadku trenerów oferujących prowadzenie zdalne, jednak z mojego doświadczenia wynika, iż z osobami które regularnie widuję na treningach współpraca układa się najlepiej i notują najlepsze postępy. Podczas takich spotkań mam możliwość upewnienia się że technika wykonywania ćwiczeń przez podopiecznego jest odpowiednia, a sama forma planu treningowego odpowiada osobie trenującej.

W przypadku osób które faktycznie wykorzystują możliwość przesyłania filmów oferowaną przez Bridge Athletic i prezentują dobrą technikę wykonywania ćwiczeń możliwe są rzadsze treningi kontrolne – to kwestia negocjowana indywidualnie.