Lubię myśleć


O sobie że jestem wszechstronnym trenerem, jednak są obszary treningu w których czuję się lepiej, oraz te w których celując powinieneś rozejrzeć się za kimś innym, kto może bardziej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, a jego wiedza pozwoli Ci uzyskać lepsze rezultaty.

Najlepiej czuję się w szeroko rozumianym treningu funkcjonalnym, zarówno z wykorzystaniem odważników kettlebells, sztangi, systemów podwieszonych (TRX) jak i z wykorzystaniem wolnych ciężarów oraz maszyn. Chętnie pomogę Ci w powrocie do sprawności po kontuzjach, w przygotowaniu do zawodów zarówno na poziomie amatorskim jak i profesjonalnym czy redukcji, a także nauczę Cię pracy ze sztangą w bojach dwu i trójbojowych.

Nieco gorzej czuję się w treningu Crossfitowym – głównie ze względu na braki gimnastyczne – oraz treningu kulturystycznym.

Znam podstawy dietetyki i chętnie Ci doradzę jakich produktów unikać, jakie warto włączyć do diety, jednak jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy dietetycznej skieruję Cię do zaufanych dietetyków z którymi współpracuję.



Trening funkcjonalny


Trening rehabilitacyjny


Przygotowanie motoryczne


Trening redukcyjny


Dwubój


Trójbój


Crossfit


Trening kulturystyczny


Dietetyka