Treningi personalne wyłącznie w prywatnym studiu treningowym

Od czasu do czasu dostaję zapytania odnośnie możliwości trenowania w klubach w Katowicach takich jak Fitness Academy / Fabryka Formy 3 Stawy, CityFit czy Altus. Od pewnego czasu jestem właścicielem studia treningowego LIFT, więc wszystkie treningi personalne wykonuje już wyłącznie w Lifcie – co poza samym faktem „własności” ma swoje dodatkowe uzasadnienie 🙂

Najlepsze warunki na trening personalny

Wbrew pozorom najlepsze warunki na trening personalny – szczególnie taki oparty o trening funkcjonalny – nie są w dużych, sieciowych klubach czy boxach crossfitowych, a właśnie w małych, kameralnych miejscach takich jak LIFT.
W trakcie treningu na sali jest wyłącznie kilka osób, często tylko 2 (trener i Klient). Nie ma problemu z oczekiwaniem na sprzęt, nie tracimy czasu na poszukiwanie drugiego hantla czy kettla do pary. Wszystko jest na miejscu.

Sama jakość sprzętu w klubach sieciowych jest często bardzo słaba – sprzęt kupowany masowo, o którego wyborze często decydowała wysokość uzyskanego rabatu, rzadko jest sprzętem wysokiej klasy.

Wyposażając LIFT’a zadbałem o to, by wyposażenie było nie tyle wysokiej, co najwyższej klasy. Dysponuje 5 gryfami olimpijskimi Eleiko, 3 Rogue, kolejnymi 3 polskiego producenta – Rekord. Na wyposażeniu jest Trap Bar, sztanga łamana, sztanga techniczna i ponad tona kettli. 3, a wkrótce 4 stanowiska do przysiadów zapewniają dostępność nawet w godzinach wzmożonego ruchu a równa podłoga nie utrudnia treningu.

Niepowtarzalny klimat

Studio tworzą nie tylko ściany i wyposażenie, ale też – a może przede wszystkim – ludzie. W Lifcie mamy limitowaną ilość karnetów z dostępem do klubu (25) oraz ograniczoną naszymi mocami przerobowymi ilość osób korzystających z treningu personalnego. Efektem jest wyjątkowa, rodzinna atmosfera – co nie oznacza że wszyscy sobie nawzajem tylko słodzimy 😉 bo ilość sarkastycznych żartów na m2 jest na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej małej, treningowej rodziny zapraszam Cię na stronę studia treningowego LIFT. Moim skromnym zdaniem – nie ma lepszego miejsca na trening personalny w Katowicach 🙂